MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU(MYK) MESLEKİ YETERLİLİK BELGELERİ

 

PRS Belgelendirme Ltd. Şti. ile Mesleki Yeterlilik Kurumu teşvikleri kapsamında İşbirliği Protokolü imzalanmıştır.

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayınlanan 5444 sayılı kanun ve tebliğlerde yer alan Tehlikeli ve Çok Tehlikeli mesleklerde çalışan kişilere MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi alma zorunluluğu getirilmiştir.

Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerden olup, bakanlıkça çıkarılacak tebliğlerde belirtilen mesleklerde ki belge masrafı ile sınav ücreti İşsizlik Sigortası Fonundan karşılanır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çevreye ve tüm topluma karşı sorumluluk bilinciyle taahhütler çerçevesinde müşteri beklentilerini tümüyle karşılayıp müşteri memnuniyeti ve istekleri doğrultusunda üretim yapmak amacıyla İdes Makine Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. personelin Ulusal ve Uluslararası geçerli olacak MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi almasına destek veriyor.

 

Nitelikli ve kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak, üretimde ve hizmette verimlilik sağlanması,  personelin bağımsız ve tarafsız bir şekilde MYK belgesi sahibi olması için İDES MAKİNA TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. TÜRKAK’ tan akredite ve MYK (Mesleki Yeterlilik Kurumu) tarafından yetkilendirilmiş  PRS BELGELENDİRME LTD. ŞTİ.  ile Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavlarının yapılması için protokol imzalamıştır.

 

PRS BELGELENDİRME LTD. ŞTİ. Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından YB-087 yetki numarası ile yetkilendirilmiş  çalışanlara mesleğinde ki yetkinliğini, Ulusal ve Uluslararası geçerliliği olan bir sınav ile belgelendirme fırsatı sunan Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşudur (YBK). PRS Belgelendirme Ltd. Şti. resmi sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız.

 

MYK Yeterlilik Belgeleri özel baskı merkezinde taklit edilmeyecek bir şekilde üretilmekte ve yanında Mesleki Yeterlilik Kimlik Kartı verilmektedir.

MYK Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmak, meslektaşları arasında bir adım önde olabilmek isteyen kişiler taleplerini PRS BELGELENDİRME LTD. ŞTİ. ve İDES MAKİNA TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.’ nin aşağıdaki iletişim adreslerine iletmeleri gerekmektedir.

,

0850 420 43 44 / info@prsbelgelendirme.com

 

Mesleki yeterlilik belge zorunluluğu hakkında bilgi almak için aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz.

 

https://www.myk.gov.tr/                                                                     Belge zorunluluğu hakkında

İDES MAKİNA TEKSTİL SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Marmaracık Mah. 3. Sanayi Cad. No:10 B201   Ergene - TEKİRDAĞ

Tel: +90 282 673 43 20    Faks: +90 282 673 31 86

eposta: info@idesmakina.com.tr